KONTROLNÉ ORGÁNY

Hlavný kontrolór obce pre obdobie 2014-2018

Ing. PhDr. Veronika Opáleková (od 01.04.2015)


ARCHÍV KONTROLNÝCH ORGÁNOV

Volebné obdobie 2010-2014
– Duchoňová Tatiana sa vzdala funkcie 04.04.2013
– Ing. Filoména Dovičičová vo funkcii od 01.02.2014 do 31.03.2014
Volebné obdobie 2006-2010
– Peter Pavlovič
Volebné obdobie 2002-2006
– Peter Pavlovič
Volebné obdobie 1998-2002
– Beáta Hrašnová
Volebné obdobie 1994-1998
– Katarína Chmelová
Volebné obdobie 1990-1994
– Katarína Chmelová