Preskočiť na obsah Preskočiť na ľavý panel Preskočiť na pravý panel Preskočiť na pätičku

Kontrolné orgány a komisie

Komisie pri obecnom zastupiteľstve

Komisia pre ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov
  • predseda – Ing. Martin Ružička
  • členovia – Ing. Vladimír Krížik, Martin Vaško, Marián Novák
Finančná, podnikateľská a sociálna komisia
  • predseda – Mgr. Lívia Michaličková
  • členovia – Miroslav Staráček, Ing. Adriána Danková

Hlavný kontrolór obce

Ing. Božena Duchoňová (od 1.3.2018)

História kontrolných orgánov

2022 – 2026

  • Ing. Božena Duchoňová od 1.3.2018

2018 – 2022

  • Ing. Božena Duchoňová od 1.3.2018

2014 – 2018

  • Ing. Božena Duchoňová od 1.3.2018
  • Ing. PhDr. Veronika Opáleková od 01.04.2015 do 14.11.2016

2010 – 2014

  • Duchoňová Tatiana sa vzdala funkcie 04.04.2013
  • Ing. Filoména Dovičičová vo funkcii od 01.02.2014 do 31.03.2014

2006 – 2010

  • Peter Pavlovič

2002 – 2006

  • Peter Pavlovič

1998 – 2002

  • Beáta Hrašnová

1994 – 1998

  • Katarína Chmelová

1990 – 1994

  • Katarína Chmelová
image_pdfimage_print
SlovenčinaEnglishDeutsch
Skip to content